Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Festiwal Orkiestr Dętych w Sławnie

17 maja 2015r w Sławnie odbędzie się 47 Festiwal Orkiestr Dętych.

17 maja 2015 r. w Sławnie odbędzie się 47 Festiwal Orkiestr Dętych. Oficjalne otwarcie Festiwalu nastąpi na Rynku Miejskim. O godz. 11,00 orkiestry wmaszerują na Plac Kardynała Wyszyńskiego i tam wszystkie orkiestry wspólnie wykonają utwór „Północny stok”. Tam też odbędzie się Show-parada, czyli prezentacje choreograficzne mażoretek. Po paradzie w rytm muzyki marszowej wszystkie orkiestry udadzą się do amfiteatru sławieńskiego gdzie o godz. 13,00 odbędzie się koncert, podczas którego orkiestry zaprezentują się w programie estradowym.
W festiwalu udział weźmie 12 orkiestr dętych z całej Polski ; między innymi Orkiestra Dęta im. Ziemi Sławieńskiej, Orkiestra Dęta OSP Iwanowice, Orkiestra Dęta Chełmińskiego Domu Kultury, Miejska Orkiestra Dęta z Ząbkowic Śląskich. Po występie orkiestr publiczność drogą głosowania wybierze najlepszą prezentację orkiestry.

Zapraszamy mieszkańców Sławna oraz turystów i wczasowiczów wypoczywających nad morzem w okolicach Jarosławca, Darmowa, i Darłówka do wzięcia udziału w niezwykle widowiskowej imprezie muzycznej jaka odbędzie się 17 maja w Sławnie.

Festiwal Orkiestr Dętych w Sławnie

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.