Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Łeba najlepsza w organizacji imprez nordic walking

Portal chodzezkijami.pl  był organizatorem plebiscytu na najlepszą imprezę 2014 roku w nordic walking. 

Ubiegłoroczna edycja Plażowych Mistrzostw Polski w Nordic Walking w Łebie  została oceniona jako najlepsza impreza lokalna  Nordic  Walking w Polsce.  Plebiscyt portalu polegał  na oddaniu głosów na konkretne zawody w nordic walking. 
Wg  uczestników portalu Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic walking w Łebie  były najlepszą lokalną imprezą roku. Łebskie wydarzenie pobiło imprezy organizowane w Gdyni, Elblągu,  Lubińcu i Poznaniu.  W poprzednich latach Łeba również była wyróżniana  a dwa lata temu Plażowe Mistrzostwa w Łebie zostały imprezą roku.  Plażowe mistrzostwa  w chodzeni z kijami organizowane są przez pasjonatów  tej imprezy , którzy zwracają  uwagę na najmniejsze szczegóły . Łeba posiada bardzo atrakcyjne  tereny leżące nad morzem  oraz bardzo dobre zaplecze  hotelowo gastronomiczne
co w efekcie tworzy niepowtarzalny klimat imprezy. Walory te  zostały uwzględnione przez uczestników biorących udział  w plebiscycie.  Krzysztof Walczak - redaktor naczelny portalu- powiedział , że Łeba jest ważnym miastem na pomorskiej mapie nordic walking , gdzie chodzenie z kijami rozwinęło się  najmocniej a trasy położone nad morzem są urokliwe .  Nie dziwi więc go fakt ,że Łebskie imprezy są znane w całej Polsce.

Mistrzostwa w Nordic walking nad morzem

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.