Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Jeździeckie Mistrzostwa Kaszub nad morzem w Runowie

W dniach 8-10 maja 2015 r. w Runowie (gmina Potęgowo) odbędą się III Jeździeckie Mistrzostwa Kaszub  i Piknik Rodzinny "Skarby Kaszub".

 Jest to ważne  wydarzenie  sportowo - rekreacyjne   w województwie pomorskim.  Dwie poprzednie edycje  mistrzostw spotkały się  z dużym zainteresowaniem  mieszkańców Pomorza oraz turystów przebywających nad morzem (w 2014 roku  odwiedziło  je około 5 tys. osób).  Oprócz dobrej zabawy i miłej rodzinnej atmosfery  odwiedzający mają możliwość  czynnego zaangażowania  w Strefie Kultury, Strefie Edukacji,  Strefie Sportu oraz Wiosce Fantazji.  Elementem szczególnym wydarzenia są  Jeździeckie Mistrzostwa Kaszub - profesjonalnie przygotowane zawody nie tylko dla sportowców , bowiem są  one organizowane  głównie z myślą o amatorach jeździectwa . Zawody rozpoczną się 8 maja (piątek) i będą kontynuowane w sobotę i niedzielę.
10 maja  zorganizowany będzie Piknik Rodzinny "Skarby Kaszub".  Jest to impreza , która  łączy  w sobie zabawę  i edukacje , dzięki której można dużo dowiedzieć się o kulturze i tradycji  regionu , a przy okazji  spędzić aktywnie czas promując jeździectwo . Dlatego warto być 10 maja  w Runowie . Wstęp i korzystanie z wszystkich atrakcji bezpłatne.
Zachęcamy mieszkańców powiatu Słupskiego  oraz turystów i wczasowiczów wypoczywających nad morzem w okolicach Łeby, Rowów , Poddębia i Ustki do przyjazdu na bardzo ciekawą i atrakcyjną imprezę w Runowie          

Jeździeckie Mistrzostwa Kaszub

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.