Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Walczymy o Perłę Województwa .

   

Fort Gerharda, Stawa Młyny (wiatrak) i gmina Świnoujście kandydują do miana Perły w Koronie Województwa Zachodniopomorskiego. Czy wygrają to zależy od głosów internautów. Głosować można na stronie:

http://szczecin.naszemiasto.pl/serwisy/zachodniopomorskie_perly_2011/

Plebiscyt „Wielkie odkrywanie województwa Zachodniopomorskiego. Perły w Koronie 2011” ruszył 4 lipca. Tę wakacyjną akcję już od trzech sezonów prowadzi portal naszemiasto.pl wraz z Zachodniopomorską Regionalną Organizacją Turystyczną, a od tego roku także pod patronatem POT. Plebiscyt promuje największe atrakcje i najciekawsze oferty turystyczne regionu.
- Przez całe wakacje wybierać będziemy głosami internautów dziesięć regionalnych perełek spośród zachodniopomorskich atrakcji turystycznych. Uhonorujemy również miejscowości i najciekawsze wydarzenia sezonu – mówi Dariusz Łazarski z nasze miasto.pl. - Podobnie jak w latach ubiegłych, kiedy wybieraliśmy perły architektury i niezwykłe budowle (2009 r.) oraz najciekawsze w regionie imprezy cykliczne (2010 r.), głosujemy na dziesięć Pereł w Koronie, tym razem w kategorii „atrakcje turystyczne”. Ponadto głosy internautów będą ważyły o losach zwycięstwa w kategoriach: „miejscowość (gmina) z pomysłem na turystykę” oraz „największe wydarzenie”.

W kategorii „atrakcje” laureatów będzie dziesięciu, w dwóch pozostałych zwycięzca może być tylko jeden.
 
- Internauci, którzy na stronach plebiscytowych pozostawią nie tylko swoje głosy, ale także opinie i komentarze (koniecznie z adresem e-mail dopisanym w rubryce „dodaj komentarz”), również mogą liczyć na atrakcyjne nagrody – docenimy najciekawsze wpisy – dodaje Dariusz Łazarski. -  Głosujemy, komentujemy i kibicujemy regionalnym atrakcjom do 31 sierpnia.

Zobacz pozostałe Wydarzenia

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.