Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Dni Morza w Świnoujściu

   

Niewiele jest takich imprez, jak ta która w najbliższy weekend (20-22 czerwca) odbędzie się w Świnoujściu. Dni Morza, które rozpoczną się w piątek, są okazją, aby skorzystać z nadmorskich atrakcji. Nie zabraknie też występów znanych i lubianych, polskich gwiazd, jak Ewa Farna, Doda, czy Golec uOrkiestra.

Będzie rodzinnie i niezwykle rozrywkowo. Podczas Dni Morza swoje święto obchodzić będzie Marynarka Wojenna, która do tych obchodów również dołoży wiele atrakcji. Zarówno turyści, odpoczywający w tym czasie w Świnoujściu, jak i mieszkańcy tego pięknego miasta będą mogli podziwiać i zwiedzać okręty dekorowane galę banderową.

Podczas rodzinnego festynu nie zabraknie licznych atrakcji dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych uczestników imprezy. Będzie jarmark, koncerty i występy lokalnych wykonawców i talentów. Zaprezentują się także artyści i twórcy rękodzieł.

Nie zabraknie też występów znanych i lubianych gwiazd. Już w piątek (20 czerwca) na scenie wystąpi Vena Valley, Red Lips, Ewa Farna oraz Golec uOrkiestra. Natomiast w sobotę na scenie zaprezentuje się Ysia, Doda, Feel oraz DJ Show – Loxy M.

Zarówno piątkowe, jak i sobotnie koncerty odbywać się będą na letniej scenie Eska na Dniach Morza (Basen Północny – Port Jachtowy).

Na brak atrakcji nie będziemy także narzekać w niedzielę. W Muszli Koncertowej (Promenada) wystąpi Orkiestra Wojskowa ze Świnoujścia. Przygotowanych zostanie także wiele atrakcji w ramach happeningu „Słowianie u źródeł”. Nauka plecenia wianków, tańce, śpiewy, postrzyżyny, słowiańskie runy – to tylko niektóre atrakcje przygotowane na tę okazję.

W filii MDK przy ulicy Zalewowej odbędzie się natomiast w niedzielę Biesiada Morska. Tutaj postawiono na rozsławianie nadmorskich specjałów. Będzie kosztowanie zupy rybnej, wystąpią takie zespoły, jak Fale, Bryza, Keja, Słowianki i Malwy. Będzie jarmark rozmaitości, ludowe piosenki.

A na Polanie (staw przed Fortem Anioła, ul. Jachtowa) odbędzie się noc świętojańska, Uczestnicy tej imprezy będą poszukiwać kwiatu paproci, puszczać wianki, tańczyć i skakać przez ogień. Początek o godzinie 21.

Zobacz pozostałe Wydarzenia

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.