Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Turniej siatkówki na plaży w Świnoujściu

   

Ciepły piasek pod nogami, dobra zabawa, ruch, aktywność fizyczna, świeże powietrze, wiatr we włosach, radość płynąca z rywalizacji w odbywającej się w miłym gronie – to wszystko towarzyszyć będzie niedzielnym meczom piłki siatkowej plażowym, które rozegrane zostaną na plaży w Świnoujściu. Turniej odbywa się z okazji obchodzonych w tym czasie Dni Morza.

Mecze rozegrane zostaną 29 czerwca (w niedzielę). Do wspólnej, sportowej zabawy zaprasza Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”. Od godziny 11 na plaży grać będą „dwójki” w kategorii open. Natomiast od godziny 15.30 boisko należeć będzie do „rodzinnych trójek”. Organizator zastrzega, iż w takim składzie powinna znajdować się przynajmniej jedna kobieta.

Aby wziąć udział w zawodach należy zapisać się na nie w dniu ich rozgrywek, przynajmniej piętnaście minut przed rozpoczęciem gry. Mecze rozgrywać się będą na plaży wejście od ulicy Powstańców Śląskich lub od ulicy Trentowskiego. Udział w sportowych zmaganiach jest bezpłatny. Warto wziąć w nich udział i poczuć niezwykłe emocje towarzyszące tym zmaganiom.

Zobacz pozostałe Wydarzenia

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.