Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Wielka wystawa misiów nad morzem w Darłówku

W dniach od 23 czerwca do 30 września 2016r w Darłówku Wschodnim ul Kąpielowa 5 zorganizowana jest wystawa misiów

 Misie są obecne w naszym życiu od dzieciństwa i spotykamy je wciąż w naszej kulturze. Miś Uszatek, Miś Puchatek, Miś Colargol, Miś Fuzzy, Miś Rupert czy Miś Jasia Fasoli pokazują, że z misiów tak naprawdę nie wyrastamy. Wystawa ta jest jedną z ciekawszych atrakcji dla turystów wypoczywających nad morzem w Darłówku. Na wystawie zwiedzający będą mogli zobaczyć setki misiów z różnych krajów , poznać historię Pluszowego Misia, czy dowiedzieć dlaczego i kiedy pojawiły się pierwsze Misie , a także zrobić sobie zdjęcie z wielkimi Misiami. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Misie z Titanica, Miś Zorro, Miś Spiderman, Miś
Wampir, Miś dla osób niewidzących czy Mis wyprodukowany przez brytyjską armię, dochód ze sprzedaży którego został w całości przekazany weteranom wojennym.
Oprócz pluszowych misiów będzie można podziwiać misiową ceramikę, porcelanę i malarstwo. Zachęcamy turystów przebywających na wczasach nad morzem w Darłówku i Darłowie  do odwiedzenia misiowej wystawy, obowiązkowo weźcie swoje dzieci.   

Wielka wystawa misiów

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.