Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Pokazy akrobatyczne FlyBoard nad morzem w Darłowie

20 sierpnia 2016 r. o godz. 17.00 w Basenie Rybackim Portu w Darłowie odbędzie się pokaz ekstremalnego sportu wodnego, uprawianego za pomocą urządzenia nazywanego FlyBoard<

20 sierpnia 2016 r. o godz. 17.00 w Basenie Rybackim Portu w Darłowie odbędzie się pokaz ekstremalnego sportu wodnego, uprawianego za pomocą urządzenia nazywanego FlyBoard  Na urządzeniu tym można wykonywać różnorodne akrobacje w wodzie i w powietrzu (wznoszenie się nawet na 18 metrów ponad poziom wody), poruszanie się z dużą prędkością pod jej powierzchnią. Flyboard został wynaleziony w 2011 r. przez mistrza świata w pływaniu skuterami wodnymi Frankiego.
Siłą napędową każdego Flyboarda jest skuter wodny o mocy co najmniej 100 koni mechanicznych . Swoboda ruchu na urządzeniu jest ograniczona długością węża (zazwyczaj około 18–23 metrów). Moc turbiny skutera jest wykorzystywana do wytworzenia dwóch strumieni wody pod ciśnieniem, które unoszą urządzenie nad powierzchnię wody i pozwalają na kontrolę toru lotu. Udział w  pokazie wezmą czołowi polscy zawodnicy, którzy wykonają swoje najlepsze numery (noszenie się nad wodą , skakanie niczym delfin ).
Organizatorzy na jakże widowiskowy i ekstremalny pokaz zapraszają darłowian oraz turysta przebywających na wczasach nad morzem w Darłowie, Darłówku, Jarosławcu i Dąbkach.

Pokazy akrobatyczne FlyBoard

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.