Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Motocyklowy Rajd Latarników nad morzem

W dniach 9-11 września 2016 roku w Darłowie odbędzie się największy, przygodowy rajd motocyklistów w Polce - Rajd Latarników

  Trasa do Darłowa i przez Ziemię Darłowską została obrana na dzień 10 września 2016 roku tj. sobota. Zawodnicy mają do wyboru dwie trasy: adventure, która kierowana jest dla miłośników bezdroży i asfaltowa - dla wszystkich typów motocykli. Motocykliści podczas rajdu muszą obrać cele, na trasie rozwiązać kilka zagadek i zebrać punkty.  W Darłowie, zgodnie z samą nazwą rajdu muszą zdobyć Latarnię Morską w Darłówku. To tu zlokalizowany został pierwszy z trzech checkpointów darłowskich. Pierwsi zawodnicy przed latarnią będą już  o godz. 10:00. Dalej miłośnicy dwóch zmotoryzowanych kółek przejadą do Darłowa gdzie w centrum na rynku miejskim, pod bacznym okiem Rybaka i sędziów będą musieli pokonać próbę sprawnościową. Trzeci przystanek - to Zamek Książąt Pomorskich i obowiązek złożenia pokłonu Królowi Erykowi. Po nim, trasa rajdu wiedzie do Fortu Marian w Malechowie.
Swój udział w tym największym rajdzie motocyklowym potwierdziło około 200 zawodników z całej Polski. Organizatorzy do kibicowania zawodnikom i zobaczenia motocykli z bliska zapraszają mieszkańców Darłowa oraz turystów wypoczywających nad morzem w Darłowie , Darłówku i Dąbkach.

 

Motocyklowy Rajd Latarników nad morzem

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.