Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Halloween nad morzem w Darłowie

W sobotę 29 października 2016 r. Rap Piwnica i Sound Delivery organizują w Darłowie niezwykłą hallowenową noc "Zombie Attack vol"

O godz. 19.30 na rynku przed ratuszem odbędzie się  przygotowana specjalna impreza dla młodszych i starszych.  Tam koszalińska grupa kuglarska Incendi zaprezentuje niezwykły pokaz fireshow w specjalnym "zombiakowym" programie. Mile widziane przebrania hallowenowe. Tajne jury wyłoni najlepszy strój i makijaż.  Amatorów fotografii organizatorzy zachęcają   do uwiecznienia scenerii rynku rozświetlonego żywym ogniem. Następnie oficjalnie dzieci będą mogły wspólnie się bawić na terenie miasta robiąc psikusy i kolekcjonować łakocie. O godz. 20.00 w Karczmie Rzymskiej odbędzie się upiorna impreza dla dorosłych  Dwie sale. Dwa style muzyczne. Zagości hip-hop, reggae, funk, trap, electro house i tech. Zadbają o to Dj Mush (Słupsk), Dj Codec (Darłowo) oraz Dj Freelancer (Warszawa). Wstęp na hallowenowe party: 10 PLN, po godz. 22.30 - 20 PLN.
Na imprezę halloweenową organizatorzy zapraszają darłowian oraz turystów przebywających na jesiennych wczasach nad morzem w Darłowie i Darłówku. 

Halloween nad morzem

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.