Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Rodzinny festyn z okazji Święta Niepodległości w Sławnie

11 listopada 2016 r. w Sławnie tak jak w całej Polsce obchodzone jest Święto Niepodległości, dlatego z tej okazji  odbędą się imprezy upamiętniające to święto

Uroczystości rozpoczną się mszą św. w intencji Ojczyzny, która odbędzie się w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Sławnie o godz. 9:00. Po mszy odbędzie się Bieg Niepodległości.  Od godz. 10:00 na stadionie miejskim w Sławnie prowadzone będą zapisy. Bieg dzieci, młodzieży i dorosłych podzielony zostanie na poszczególne kategorie. W biegu może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, bez opłaty startowej. Mile widziany jest strój sportowy (koszulka biała lub czerwona). Organizatorzy proszą  również o zabranie ze sobą akcentów biało-czerwonych: szalików, chorągiewek oraz flag. Dla wszystkich uczestników dyplomy, medale, grochówka wojskowa i rogale świętomarcińskie!
Od godz. 12:30 przy hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sławnie otwarte będą stoiska ze swojskim jedzeniem. O 12:45 w hali widowiskowo-sportowej swoje umiejętności zaprezentuje zespół taneczny Finezja.
O godz. 13:00 rozpocznie się Rodzinna Impreza Rekreacyjna „Z NIEPODLEGŁOŚCIĄ NA SPORTOWO”. Niezwykłe show w wykonaniu Teatru Kubika pt. „Baśniowa Podróż”, pokazy cyrkowe, zamki dmuchane, liczne animacje plastyczne i inne. Wszystkie atrakcje na hali dostępne są za darmo. Specjalne premiowane przyjście całymi rodzinami.
Organizatorzy na imprezy zapraszają mieszkańców ziemi sławieńskiej oraz turystów przebywających na jesiennych wczasach nad morzem w Jarosławcu i Darłowie  

Rodzinny festyn z okazji Święta Niepodległości w Sławnie

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.