Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Jarmark bożonarodzeniowy w Darłowie

W niedzielę 4 grudnia 2016 r. na Rynku Miejskim w Darłowie w godzinach 13:00 - 16:00 odbędzie się jarmark bożonarodzeniowy "Darłowska Laponia Świętego Mikołaja"

Na jarmarku będą stoiska  z pięknymi ozdobami świątecznymi własnoręcznie robionymi przez darłowskich wolontariuszy, stoiska ze smakołykami pachnącymi cynamonem, anyżem i goździkami,  z piernikami i innymi typowo świątecznymi wypiekami. Każdy będzie mógł nadać swój list do Świętego Mikołaja i wysłać go specjalną przesyłką na poczcie, która tego dnia będzie nadawała listy do jednego adresata - Świętego Mikołaja.  On sam natomiast, przybędzie podobnie jak w latach ubiegłych do Darłowa o godzinie 14:00 by na Rynku przed Ratuszem spotkać się z dziećmi i ich rodzicami.  Podczas imprezy przewidziano liczne konkursy, gry i zabawy. Będzie loteria latających reniferów, w której będzie można wygrać liczne, ciekawe nagrody ufundowane przez darczyńców wspierających Darłowską Laponię. Na zakończenie będzie  losowanie tzw. Mega Pak - czyli ekstra prezentów świątecznych.
Na zakończenie imprezy, około godziny 15:30 zostanie zapalona  choinka miejska, która zdobić będzie miasto na czas Świąt Bożego Narodzenia.

Organizatorzy na imprezę zapraszają darłowian oraz turystów wypoczywających nad morzem w Darłowie, Darłówku i Dąbkach.

Jarmark bożonarodzeniowy w Darłowie

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.