Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Regaty Polish Match Tour w Dziwnowie

W dniach 16 -18 lipiec 2015r w Dziwnowie odbędą się Regaty Polish Match Tour Dziwnów 2015

Jest to bardzo popularna forma żeglarstwa regatowego , gdzie jachty walczą w wyścigach jeden na jednego - tak jak we Pucharze Ameryki tj. najważniejszych zmaganiach regatowych  świata. 
Regaty te składają się z rundy eliminacyjnej ( krótkie 10 -15 minutowe wyścigi), gdzie zawodnicy rywalizują każdy z każdym - wygrywający otrzymuje 1 pkt. a przegrywający 0 . Następnie jest runda pucharowa  ( półfinały i finały) w których startują zawodnicy z największą liczba zwycięstw. Wyścigi są  bardzo widowiskowe ( odbywają się blisko brzegu morskiego) i są  na żywo komentowane dla publiczności. Dziwnowskie regaty sa jednocześnie kwalifikacjami do Mistrzostw Świata - Word Match Racing Tour; zakwalifikują się do nich dwie najlepsze załogi. W regatach w Dziwnowie wezmą udział żeglarze z Polski, Austrii, Irlandii, Finlandii, Wielkiej Brytanii i Litwy ; ogółem 12  załóg.
Miłośników żeglarstwa oraz turystów przebywających na wczasach nad  morzem w okolicach Dziwnowa, Dziwnówka , Międzyzdrojów i Rewala zachęcamy  do przybycia na regaty "Polish  Match Tour Dziwnów 2015 " i przeżywania  na żywo wyścigów  żeglarzy .  

Regaty Polish Match Tour w Dziwnowie

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.