Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Spotkanie z gwiazdą nad morzem w Gdańsku

W czwartek 22 września 2016 r. o godz. 19.00 w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku Ołowianka odbędzie się "Wieczór z Gwiazdą"

  Giulio Boschetti - serca polskiej publiczności zdobył wcielając się w rolę Nabucco z opery G. Verdiego, którą podziwiali widzowie nie tylko z Polski. Jeden z portali kulturalnych pisał o nim: „absolutnie podbił serca widowni zgromadzonej w Krakowskiej Filharmonii. Boski Giulio! Śpiewak przystojny, charyzmatyczny, o niebywałym barytonowym głosie oraz niebanalnych umiejętnościach aktorskich.
Od wielu lat współpracuje stale również z Tiroler Festspiele Erl, Teatro Lirico Sperimentale w Spoleto, Teatro Cervantes w Maladze. Z wielkim powodzeniem koncertuje również w Szwajcarii, Austrii i w Niemczech, gdzie przyciąga publiczność najsłynniejszych sal, jak Beethovenhalle (Bonn), Alter Oper (Frankfurt), a także słynnych filharmonii – Monachijska, Berlińska, Gewandhaus. W Gdańsku wystąpi jako gwiazda wieczoru w towarzystwie dwóch pięknych sopranistek: Moniki Michaliszyn i Moniki Piechaczek. W programie bardziej lub mniej poważne hity z oper G. Verdiego, G. Rossiniego, G. Pucciniego, a także namiętne pieśni neapolitańskie. Solistom towarzyszyć będzie Roncole Verdi Orchestra pod dyrekcja cenionego dyrygenta Jerzego Salwarowskiego.
Mieszkańcow Trójmiasta oraz turystów wypoczywających nad morzem w Gdańsku Gdyni i Sopocie zachęcamy do wysłuchania koncertu w którym wystąpi Giulio Boschetti.

Spotkanie z gwiazdą nad morzem w Gdańsku

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.