Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Niecodzienne spotkanie z kulturą nad morzem w Gdańsku

2 października 2016 r. o godz. 17.00 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku ul. Ołowianka odbędzie się niecodzienne spotkanie z kulturą "Operetka na poważnie, Opera na wesoło"

 Jest to koncert w którym świat opery i operetki jest związany ze współczesną piosenką. Mieszanka ta tworzy feerię żartów muzycznych, słownych i sytuacyjnych, co oprócz świetnej zabawy pokazuje, że muzyka klasyczna nie jest taka „straszna”, jak potocznie się o niej myśli. Koncert „Operetka na poważnie, Opera na wesoło ” jest autorską ofertą kulturalną, skierowaną do bardzo szerokiego grona melomanów w każdym wieku i o różnych upodobaniach muzycznych, zarówno dla miłośników opery, operetki jak i fanów pop czy rocka. W koncercie występują niezwykle utalentowani artyści, obdarzeni wspaniałymi głosami i umiejętnościami aktorskimi. Wszyscy wykonawcy stanowią czołówkę polskich śpiewaków operowych i operetkowych. Ich talent podbił serca niejednej publiczności w kraju i zagranicą.
Zachęcamy mieszkańców Trójmiasta oraz turystów wypoczywających nad morzem w Gdańsku, Gdyni i Sopocie do  wysłuchania niecodziennego koncertu.


 

 

Niecodzienne spotkanie z kulturą nad morzem w Gdańsku

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.