Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Spektakl "Pół na pół" w Kartuzach

W niedzielę 30 października 2016 r. o godz. 17.00 w Centrum Kultury w Kartuzach odbędzie się spektakl komedii przesyconej czarnym humorem "Pół na pół"

 Spektakl przedstawia perypetie dwóch przyrodnich braci, którym w realizacji życiowych planów i marzeń stoi na przeszkodzie własna matka. Postanawiają pozbyć się swojej rodzicielki. Czy można polubić kogoś, kto źle życzy własnej matce? Okazuje się, że i owszem. Karol i Jan, którzy na początku jawią się jako dwa niezbyt sympatyczne typy (jeden chce uciec, bo ma dość opiekowania się na wpół sparaliżowaną staruszką, drugiemu najbardziej zależy na pieniądzach ze spadku), powoli odkrywają coraz mroczniejsze tajemnice, które pokazują, jakim potworem była i jest ich własna matka. Nestorka rodu nie pojawia się na scenie, jej obecność sygnalizuje tylko natarczywy dzwonek, a mimo to mamy świadomość, że nadal jest wszechobecna i wciąż tyranizuje otoczenie.
Organizatorzy na sztukę zapraszają mieszkańców Kartuz oraz turystów przebywających na jesiennych wczasach nad morzem w Trójmieście.

Spektakl "Pół na pół"

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.