Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Festiwal muzyki lat 90-tych nad morzem w Ergo Arenie

W piątek 9 grudnia 2016 r. o godz. 19.00 w Ergo Arenie w Gdańsku wystąpią czołowe gwiazdy z lat 90-tych, które po dziś cieszą się niesłabnącą popularnością

Artyści, których płyty wielokrotnie pokryły się złotem i platyną. Zdobywcy prestiżowych nagród, weterani list przebojów i królowie dyskotek. Wyjątkowi, niepowtarzalni i remixowani po dziś dzień -  będą to:
2 Unlimited - holenderska formacja dance-owa, których headlinerami są raper Ray Slijngaard oraz piosenkarka Anita Doth - swoją międzynarodową popularność zdobyła singlami No Limits oraz Twilight Zone. Ich przebój Get Ready For This w 1995 roku górował w Billboard Top 100, można go również usłyszeć w filmowych produkcjach, takich jak Space Jam oraz Bring It On.
Dr. Alban - producent muzyczny i wokalista nigeryjskiego pochodzenia, swoją karierę rozpoczynał w sztokholmskich klubach. W 1990 roku wyprodukował swoją debiutancką płytę Hello Africa, która sprzedała się w nakładzie ponad 1 000 000 egzemplarzy. Jego single One Love, Sing Hallelujah oraz Its My Life miesiącami zajmowały pierwsze pozycje na listach przebojów, a ostatni z nich sprzedał się w ilości 6 000 000 kopii!
Captain Jack - najbardziej znany zespół lat 90. Udało im się zdobyć aż 19 złotych i platynowych płyt oraz niezliczoną liczbę innych wyróżnień. Ich znakiem rozpoznawczym jest wojskowy styl, dynamiczne teledyski i muzyka, która za nic nie chce wyjść z głowy!
La Bouche to niemiecki duet połowy lat 90, stworzony przez Melanie Thornton oraz rapera Lane McCray. Zadebiutowali utworem Sweet Dreams, rok później na listy przebojów trafił ich kolejny utwór Be My Lover, w tym samym roku uznany za najczęściej graną piosenkę w Stanach Zjednoczonych. Na całym świecie rozeszło się ponad 6 000 000 kopii utworu.
Zachęcamy mieszkańców Trójmiasta oraz turystów wypoczywających nad morzem w Gdańsku , Gdyni i Sopocie do wysłuchania na żywo jakże znanych i popularnych zespołów.

Festiwal muzyki lat 90-tych nad morzem w Ergo Arenie

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.