Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Spotkanie z Markiem Kamińskim nad morzem w Gdańsku

13 stycznia 2017r o godz.18.00 w centrum konferencyjnym Olivia Business Centre w Gdańsku  al. Grunwaldzka 472 odbędzie się spotkanie z Markiem Kamińskim - podróżnikiem, polarnikiem, przedsiębiorcą

 Pierwszy i jedyny człowiek na świecie, który zdobył oba bieguny Ziemi w ciągu jednego roku. Uczestniczył w wyprawach na Antarktydę, Grenlandię, dwa razy przepłynął jachtem Ocean Atlantycki, przeszedł Pustynię Gibsona, w 2004 roku dotarł na obydwa bieguny z niepełnosprawnym chłopcem – Jaśkiem Melą.
Ekspert w dziedzinie motywacji i przywództwa. Założyciel Instytutu Marka Kamińskiego – firmy szkoleniowej oraz właściciel Inveny SA, wiodącej firmy z branży grzewczej i sanitarnej. Założył w 1996 Fundację Marka Kamińskiego zajmującą się realizowaniem dużych projektów społecznych, skierowanych do wybranych grup potrzebujących, ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych.Laureat wielu nagród: za wybitne zasługi dla promocji Polski w świecie. Odznaczony m. inn. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. 
Marek Kamiński jest autorem licznych książek. Obecnie Marek Kamiński rozwija autorską Metodę Biegun, opartą na samorozwoju, uczącą osiągania celów. Wcielił ten program w życie podczas swojej wyprawy do Santiago de Compostela.
Na spotkanie z jakże  wielkim podróżnikiem organizatorzy zapraszają mieszkańców Trójmiasta oraz turystów przebywających na zimowych wczasach nad morzem w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. 

Gdańsk, Olivia Business Centre

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.