Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Bal karnawałowy z Wyrostkiem na morzem w Gdańsku

W styczniu i pierwszej połowie lutego, w każdą sobotę w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku - Oławianka odbywają się koncerty z cyklu Bale Gdańskie

 Na żywo będzie można usłyszeć najpiękniejsze klasyczne melodie i najbardziej utalentowanych muzyków i śpiewaków. Inspirację do Balów Gdańskich organizatorzy czerpią z koncertów karnawałowych odbywających się corocznie w Wiedniu. Każda impreza w Filharmonii Bałtyckiej składa się z koncertu muzyki klasycznej i bankietu z tańcami. W tym roku Bale Gdańskie odbywają się już po raz dwunasty. W sobotę 21.01 w Sali Koncertowej PFB wystąpi Marcin Wyrostek. Podczas pełnej pasji nocy ze zwycięzcą programu "Mam Talent!" i akordeonem w roli głównej, a także zaprzyjaźnionymi z nim artystami zagra m.in. zarówno stworzone przez siebie utwory, takie jak "Duch Puszczy" czy "Ognisty Ptak", a także "Nie oczekuję dziś nikogo" R. Rolskiej, melodie oparte na motywach ludowych czy "Tanguango" A. Piazzoli. Program koncertu jest bardzo bogaty i zaskakuje wyborem pozornie nie mających ze sobą nic wspólnego utworów! Po zakończeniu koncertu Salon Gdański zamieni się w salę balową. Do tańca w rytmie jazzu i swingu zgromadzonych na Ołowiance gości zaprosi zespół Standard Acoustic Promotion.
Organizatory na bal karnawałowy zapraszają mieszkańców Trójmiasta oraz turystów przebywających na zimowych wczasach nad morzem w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Bal karnawałowy z Wyrostkiem na morzem w Gdańsku

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.