Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Koncert Ani Dąbrowskiej nad morzem w Kwidzynie

15 lutego 2017 r. (czwartek) o godz. 19.00 w Kwidzyńskim Centrum Kultury w Kwidzynie odbędzie się koncert Ani  Dąbrowskiej

Ania to  wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka i jedna z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Dotychczas nagrała pięć płyt, z których każda uzyskał status Platynowej Płyty. Łącznie sprzedała ponad  200 000 płyt. Jest laureatką ośmiu Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych. Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają cztery statuetki otrzymane podczas koncertów TOP w ramach festiwalu Top Trendy. Jej przedostatnia płyta „Ania Movie” była najczęściej kupowanym polskim albumem w 2010 roku. Pod koniec ubiegłego 2012 do sklepów trafiła Jej najnowsza płyta pt. „Bawię się świetnie”, którą krytycy jednogłośnie okrzyknęli najlepszą w dorobku. Ania Dąbrowska zagrała kilka dużych tras koncertowych obejmujących swym zasięgiem największe miasta w Polsce.Bilety na Jej koncerty wyprzedają się na kilka tygodni przed rozpoczęciem każdej trasy. W podsumowaniu 10-ciolecia przygotowanym przez Związek Producentów Audio Video dotyczącym najchętniej kupowanych płyt minionej dekady Ania uplasowała się na 3 miejscu.     
Organizatorzy na koncert zapraszają mieszkańców Kwidzynia oraz turystów przebywających na zimowych wczasach nad morzem w Trójmieście.
Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie KCK.

Koncert Ani Dąbrowskiej nad morzem w Kwidzynie

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.