Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Koncert Roda Stewarta nad morzem w Gdańsku

 Po ogromnym sukcesie majowego występu w Łodzi, Rod Stewart wraca do Polski

Właściciel jednej z najbardziej charakterystycznych chrypek świata   21 lutego 2017 zaśpiewa w  gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE.  Będzie to piąta wizyta w Polsce jednego z najważniejszych artystów drugiej połowy XX wieku.  Wcześniej legendarny wokalista koncertował już w Gdańsku, Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi. Za każdym razem koncerty te cieszyły się znakomitą frekwencją, która wyniosła łącznie blisko 90 tysięcy widzów. Jak przyznają organizatorzy, gigantycznym sukcesem okazał się przede wszystkim ostatni, łódzki koncert Roda Stewarta. Piosenkarz mimo 71 wiosen na karku, emanował taką energią, że niejeden młodszy kolega mógłby mu pozazdrościć.
W trakcie swojej dotychczasowej kariery Rod Stewart sprzedał ponad 250 milionów singli i płyt. W 1994 roku  został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame (muzeum honorujące artystów rockowych i inne osoby, które przyczyniły się do rozwoju muzyki; mieści się w Cleveland w USA). Z kolei w 2006 roku Stewart został zaliczony do 100 najlepszych wokalistów wszechczasów. Stało się to dzięki rankingowi amerykańskiego magazynu „Hit Parader”. Do największych przebojów Stewarta należą m. inn. utwory: „Handbagsand Gladrags”, „Youre in My Heart”, „Downtown Train”, „Angel”, „Sailing”, „Do Ya Think Im Sexy”, „Hot Legs”, „Baby Jane” czy „Rhythm of My Heart.
Organizatorzy do wysłuchanie na żywo piosenek Roda Stewarta , zapraszają mieszkańców Trójmiasta oraz turystów przebywających na zimowych wczasach nad morzem na Gdańsku, Sopocie i Gdyni.   

Koncert Roda Stewarta nad morzem

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.