Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Koncert SABATON nad morzem Gdańsku

W poniedziałek 27 lutego 2017 r. o godz. 18.45 w Ergo Arenie Gdańsk zagra szwedzka grupa Sabaton

Szwedzkiej formacji towarzyszyć będzie niemiecka legenda – Accept.
SABATON (Szwecja) heavy metal, power metal:

Szwedzka grupa wykonująca muzykę z pogranicza  power i heavy metalu. Tematyka większości utworów jest powiązana z wojną. Powstała w 1999 w Falun. Do 2014 zespół wydał siedem albumów studyjnych niejednoznacznie ocenianych przez krytyków muzycznych. W 2006 i 2007 roku uznana za najlepszy zespół  hardrockowy w Szwecji. Grupa wielokrotnie występowała w Polsce Związki Sabaton z Polską i Polski z Sabaton są mocne i szczególne. Podejmował muzyków polski minister, współpracowali z potomkiem żołnierza kierującego bitwą pod Wizną, w Warszawie kręcili teledysk, w którym wystąpił słynny aktor Peter Stormare. Szwedzi niejednokrotnie na swoich płytach poruszali temat historii Polski. Nie inaczej jest na wydanym w 2016 roku albumie ‚The Last Stand, na którym śpiewają o bitwie pod Wiedniem, konkretnie o ataku husarii

 
ACCEPT (NIEMCY) heavy metal:
Jeden z zespołów, które są odpowiedzialne za powstanie i rozwój klasycznego heavy metalu. Z przerwami jest na scenie blisko 40 lat. Powrócił na dobre w 2009 roku, w wielkim stylu. Od tamtej pory Accept parokrotnie gościł w Polsce, dając za każdym razem niesamowite koncerty. W 2015 roku zagrali rewelacyjny koncert w krakowskiej Fabryce.
Organizatorzy na koncert zapraszają mieszkańców Trójmiasta oraz turystów przebywających na zimowych wczasach nad morzem w Gdańsku, Sopocie i Gdyni.

Koncert SABATON nad morzem Gdańsku

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.