Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Koncert Ani Dąbrowskiej nad morzem w Gdańsku

W czwartek 6 kwietnia 2017 r o godz. 20.00 w Starym Melanżu w Gdańsku ul. Słowackiego odbędzie się koncert Ani Dąbrowskiej

Jest Ona  jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Łącznie sprzedała ponad 200 000 płyt. Jest laureatką ośmiu Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych. Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają cztery statuetki otrzymane podczas koncertów TOP w ramach festiwalu Top Trendy. Jej płyta "Ania Movie" była najczęściej kupowanym polskim albumem w 2010 roku. Wydaną w 2012 płyta pt. "Bawię się świetnie", krytycy jednogłośnie okrzyknęli najlepszą w dorobku. Ania Dąbrowska zagrała kilka dużych tras koncertowych obejmujących swym zasięgiem największe miasta w Polsce. Bilety na Jej koncerty wyprzedają się na kilka tygodni przed rozpoczęciem każdej trasy.                       
Zachęcamy mieszkańców Trójmiasta oraz turystów przebywających na wczasach nad morzem w Gdańsku, Gdyni i Sopocie do wysłuchania na żywo koncertu Ani Dąbrowskiej.

Koncert Ani Dąbrowskiej nad morzem w Gdańsku

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.