Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Brodka Clashes Tour

W czwartek 13 kwietnia 2017 r. w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim wystąpi Monika Brodka z projektem interdyscyplinarnym Clashes

To spektakl w którym dźwięki mają takie same znaczenie jak obrazy. Zabrzmią organy, instrumenty klasyczne i gitara elektryczna. Clashes to eteryczna opowieść o miłości i śmierci.

Publiczność będzie miała możliwość posłuchania zarówno  utworów z Clashes, jak również przebojów z poprzedniej płyty Moniki Brodki. Wszystkich też zaskoczyła wykonaniem coveru Nirvany Heart-Shaped Box, które stało się bardziej liryczne i melodyjne.

Płyta otrzymała bardzo wysokie oceny zarówno wśród krytyków jak i odbiorców jej talentu. Płyta, single i teledyski zdobyły też uznania mediów i dziennikarzy.Płyta zyskała już status platynowej.

Trasa będzię już ostatnią okazją by usłyszeć Clashes na żywo w pełnym 12-osobowym składzie, z towarzyszeniem smyczków, trąb a nawet piły. 
Organizatorzy szczególnie zapraszają mieszkańców Trójmiasta jak i turystów przebywających nad morzem do wzięcia udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu.

Brodka Clashes Tour

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.