Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Koncerty w lipcu w Trójmieście

W lipcu na turystów przebywających nad morzem czeka wiele atrakcji. Zaplanowano liczne koncerty na których każdy znajdzie coś dla Siebie.

Najwięcej atrakcji proponuje gdyńska Globaltika (19-23.07), gdzie wystąpią artyści z całego świata oraz gdańskie Okno na Świat (13-16.07), gdzie zagrają polskie zespoły.

Fani jazzu czekają już na 7 lipca gdzie odbędą się koncerty na sopockim molo pt. Jazz Wolności Bedzie można posłuchać:  Walk Away, Artura Dutkiewicza, Mingus Mingus Quartet.
W dniach 7 do 9 lipca odbedzie się DIY Hardcore Punk Fest . Fani muzyki punkowej i hardcorowej będą zachwyceni. W Uchu zagrają m.in. Wolfbrigade, Total Chaos, Visions of War, Dissekerad czy Gust.

Warto też w dniach 21 do 23 lipca udac się na  Gdańsk Dźwiga Muzę oraz na Męskie Granie, które odbędzie się 29 lipca w nowej lokalizacji, gdyńskich Kolibkach a w programie m.in. Brodka, Lao Che, Łona i Rojek. Z kolei na Placu Zebrań Ludowych zagrają m.in.: Kękę, Bednarek, Grubson, Ten Typ Mes, Fisz Emade Tworzywo, Organek i Kult.

8 lipca w  Ergo Arenie zagra legenda muzyki elektronicznej Jean Michel Jarre , a 9 lipca w Operze Leśnej Elton John. 22 lipca w Operze zagra Thomasa Andersa członek legendarnej grupy Modern Talking. Podczas Jarmarku św. Dominika wystąpi kilka znanych polskich kapel. Na otwarcie zagra Ania Dąbrowska (29.07).

Organizatorzy zapraszają serdecznie osoby, które zaplanowały wczasy nad morzem w Trójmieście do wzięcia udziału w tych niezwykłych wydarzeniach

Koncerty w lipcu w Trójmieście

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.