Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Koncert Hey Akustycznie w Gdańsku

Koncert kultowej grupy "HEY" Unplugged odbędzie się w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku 17 października 2014 r. o godzinie 20-tej.

Grupa "Hey" po namowie fanów i wielkim sukcesie koncertów akustycznych na wiosnę postanowiła ponownie zagrać swoje utwory unplugged. Będzie to świetna okazja aby ponownie posłuchać nad morzem fantastycznego akustycznego brzmienia w połaczeniu ze wspaniałym głosem Kasi Nosowskiej.
Koncerty Hey to wydarzenie nacechowane wielką ilością pozytywnych emocji, świetne aranżacje, światła tworzące wspaniały klimat i do tego charyzmatyczna wokalistka. To sprawia, że naprawdę warto wybrać się do Gdańska na koncert Hey.

Skład Hey został specjalnie na tą okazję poszerzony. W Filharmonii Bałtyckiej zabrzmią zarówno znane utwory w nowym brzmieniu a ponadto utwory z dwóch ostatnich płyt "Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan" oraz "Miłość!, Uwaga!, Ratunku!, Pomocy"

Bilety do nabycia w cenie: 145 PLN, 120 PLN, 95 PLN, 65 PLN w kasie  Filharmonii, w EMPIK-u i w internecie ebilet.pl, nabiletin.pl, eventim.pl, oraz bilety24.pl

Koncert Hey Akustycznie

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.