Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Wakacje nad morzem z psem

Zabranie zwierząt ze sobą na wakacje likwiduje wiele problemów. Nie musimy zastanawiać się, jak zwierzę zniesie nasza nieobecność

 Dla wielu psów rozłąka z właścicielem to źródło stresu. Zwierzęta bardzo przeżywają brak osób, do których mają zaufanie. Zabranie zwierząt na wakacje likwiduje ten problem. A my nie dostarczamy zwierzakom niepotrzebnych stresów. Nie musimy też angażować bliskich i znajomych do zajmowania się czworonogiem. To szczególnie ważne zwłaszcza dla tych osób, które naprawdę mocno związane są ze swoimi pupilami, a każdy dzień rozłąki to dla nich problem i nieustanne myślenie o zwierzaku zostawionym w domu. Nie da się ukryć, że rozstanie z panem to też często duża trauma dla samego zwierzęcia.

Należy obalić też jeden z mitów, który krąży na temat wakacji z psami. Mowa tu o tym, że właściciele pensjonatów i hotelarze nie życzą sobie u siebie gości ze zwierzętami. Na szczęście takie ograniczenia są już rzadkością. Coraz częściej właściciele miejsc noclegowych wręcz chwalą się tym, że w swoich progach chętnie witają gości wraz z ich ukochanymi pupilami. Co więcej, są też znakomicie przygotowani na te wizyty. Zapewniają posłanie dla psa, miski, psie zabawki, a czasami nawet wybieg w pobliżu hotelu. Nie należy się także obawiać, że za pobyt z psem zapłacimy dużo więcej. Jest to przeważnie usługa wliczona w nocleg, pozbawiona dodatkowych opłat.

Oczywiście, powinniśmy przed zabraniem psa na wakacje upewnić się, czy aby na pewno hotel, do którego się wybieramy nie ma żadnych obiekcji i jest do tego celu przystosowany.

Wakacje to czas, który chcemy spędzać razem, całą rodziną. A przecież nasze zwierzęta to właściwie równoprawni członkowie naszych rodzin. Nie powinniśmy o nich zapominać ani na moment. Pobyt nad morzem z psem bez wątpienia okaże się miłym i wesołym czasem. Pozwólmy naszym czworonogom wypoczywać razem z nami. Choć nam tego nie powiedzą, na pewno sprawi im to ogromną przyjemność.

Wakacje nad morzem  z psem

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.