Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: AQUAPARK Panorama Morska

Na środkowym wybrzeżu Bałtyku w Jarosławcu na terenie Gminy Postomino - Powiat Sławno rozpoczęto inwestycję NAJWIĘKSZEGO I NAJNOWOCZEŚNIEJSZEGO w Polsce kompleksu basenów rekreacyjnych zewnętrznych i wewnętrznych ze stali nierdzewnej o powierzchni lustra wody ok. 2 500m2.
W maju 2008 roku Sanatorium "Panorama Morska" oddaje do użytku kompleks basenów zewnętrznych ze stali nierdzewnej o powierzchni lustra wody około 1500 m2. Aquapark oddalony jest od morza o 350m. Park Wodny jest oczywiście bezpłatny dla kuracjuszy przebywających na turnusie rehabilitacyjnym w sanatorium. Baseny z podgrzewaną wodą od maja do września będą jedną z wielu atrakcji nie tylko dla naszych kuracjuszy, ale i wszystkich wczasowiczów wypoczywających w Jarosławcu i okolicznych miejscowości położonych nad Bałtykiem.
Warto też zaznaczyć, że nie ma w Polsce, a tym bardziej na polskim wybrzeżu Aquaparków tej wielkości i wykonanych w tak wysokiej technologii niecek basenowych ze stali nierdzewnej. Wykonawcą niecek jest specjalistyczna austriacka firma Berndorf Bäderbau z filią w Polsce. Cały teren wokół nich jest wyłożony płytami betonowymi stanowiącymi rekonstrukcję naturalnych produktów z materiału skalnego, drewna lub ceramiki. Dodatkową atrakcją jest wykonana sztuczna grota z wodospadami. Ewenementem w skali europejskiej, jest również zapewnienie wczasowiczom- kuracjuszom możliwości korzystania z 1000 sztuk leżaków basenowych.
Głębokość basenu ze sztuczną falą opada od 0 do 1,60m, a powierzchnia lustra wody wynosi 770 m2 i jest największa w Polsce. Basen ten zaopatrzony jest także w gejzery powietrzne. Jest on ogromną atrakcją nowo otwartego Aquaparku nad morzem.
Basen rekreacyjny z rwącą rzeką o rzadko spotykanej długości 55m i zjeżdżalniami, posiada także trzy masaże karku, a jego głębokość wynosi 1,25m
Basen wielofunkcyjny - położony w centrum Aquaparku, ma głębokość opadającą od 1,20 do 1,35 m.
Źrodło:
http://www.sanatorium-panorama.pl/


AQUAPARK Panorama Morska  

Zobacz pozostałe Atrakcje

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.