Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Active Summer w Jarosławcu

   

W sobotę 2 sierpnia organizator Radio Zet pojawi się w Jarosławcu z programem Active Summer Jest to projekt który zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu podczas wakacji i nie tylko. Trenerzy pokażą jak ćwicząc można wzmocnić swoje ciało i umysł.

Active Team odwiedzi 7 nadbałtyckich miejscowości. Imprezy będą odbywały się od środy do niedzieli ze specjalnym formatem imprezy na plaży. Przez cały dzień będą odbywać się bloki z ćwiczeniami wzmacniającymi i rozciągającymi dla wszystkich chętnych oraz współzawodnictwo sportowe z nagrodami.

Program imprezy:

9.30 - Początek z Martyna Rapp, która poprowadzi serie ćwiczeń rozciągających i rozgrzewających.
10.00 – 16.00 Współzawodnictwo sportowe z nagrodami

To największa cześć z zaplanowanych zabaw na plaży. W czterech strefach przygotowano konkurencje, w których będzie można pokazać swoje możliwości sprawnościowe, wytrzymałościowe i siłowe.

1. Rodzinne potyczki, WITAMINOWY STRZAŁ – rodzinne zmagania na piłkarskim torze przeszkód Tymbark!, gdzie sprawdzana będzie zwinność i celność.

2. Rywalizacja mężczyzn, AS SERWISU – zagrywka na Plus, pojedynek na najlepiej serwującego siatkarza, bedzie sprawdzana celność serwisu.

3. Siła kobiet, DZIEWCZYNA RATOWNIKA – która z Pań najlepiej podejdzie ratownika?, konkurs na sprawdzenie siły i wytrzymałości.

4. Młodzież w akcji, SKIMBOARD – zawody dla prawdziwie zwinnych!, bedzie nagroda za najdłuższy ślizg lub najlepszy trick na desce

Zobacz pozostałe Wydarzenia

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.