Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Piracka Przygoda

Firma Edukacyjna Tadesz Waśko „Piracka Przygoda”

Działa już ponad 10 lat zajmując się organizacją imprez dla dzieci, młodzieży, a także dla dorosłych, w tym dużych imprez integracyjnych. Programy edukacyjno rozrywkowe organizowane są w oryginalnej scenerii XIX wiecznego fortu. Nawiązują do tradycji morskich, związanych z tradycją wielkich żaglowców i odwołujące się do romantycznego wizerunku piratów z okresu od XVII do XIX wieku. Programy przygotowywane są przez instruktorów zawsze ubranych w stylizowane stroje. Gry i zabawy cieszą się sporym zainteresowaniem. Jako piraci przygotowywaliśmy oprawę dla programów telewizyjnych i radiowych. Uczestniczyliśmy w programach Bezpieczna Jedynka, Teleranek, cyklach programów dla dzieci przygotowywanych na ferie zimowe.

Nasze zabawy można było obejrzeć w TVNowskim programie „Projekt Plaża”, a także w cyklu „Prosto z Polski” – TVN 24.

Uczestniczyliśmy w organizacji Wojewódzkiej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy uprowadzając posła RP, a uzyskany okup przekazując na konto fundacji.
Podczas finału regat the Tall Ship Race w Szczecinie byliśmy oprawą dla programu „Pytanie na śniadanie”, a także kilku wydań Kroniki i Panoramy uprowadzając na koniec prezenterki, które do dziś pozostają naszą własnością.

Zintegrowaniem grupy?
Oddaj ich w ręce
PIRATÓW!

Po dwóch godzinach dostaniesz załogę lojalną, oddaną, skuteczną i gotową do ciężkiej pracy. I nie pytaj po co im obsługa 23 funtowego działa i błyskawiczne stawianie grotbombramsztaksla. Pomyśl, od dziś na każde swoje polecenie usłyszysz „aye, aye sir!”

Program integracyjny dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych oparty na obyczajach morskich panujących na okrętach piratów.

Program realizowany jest w scenerii autentycznego napoleońskiego fortu. Oficerowie zachowują się tak jak na dżentelmenów przystało, ubrani są w stylizowane mundury, a podczas programu wszystkich obowiązują zachowania znane z filmu „Pan i władca. Na krańcu świata”, „Piraci z Karaibów” oraz „Wyspa Skarbów”. Oficerowie dysponują białą bronią, pistoletami, muszkietami oraz armatami. Uczestnicy programu nauczą się szant i posmakują dymu podczas ostatniej salwy (oddanej z petard, którymi ładujemy armaty). Program kończy się zabawą, lub ogniskiem zależnie od upodobań grupy. Podczas zabawy oficerowie urządzają konkursy takie jak:
-konkurs ciesielski (kilka sposobów wbijania gwoździ)
-taniec z obijaczem (balonem)
-wyścig po plankach
-walki na bomie
-konkursy z linami – wyplątywanie z więzów, cumowanie okrętu. -nauka szant
-zabawa przy muzyce morskiej
-lekcja fechtunku
Piracka Przygoda - Kołobrzeg Reduta Solna

Firma Edukacyjna Tadesz Waśko „Piracka Przygoda”
nr telefonu: 692479218

Film na YouTube 1
Film na YouTube 2
Film na YouTube 3

Zobacz pozostałe Atrakcje

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.