Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Koncert Świąteczny "Una Storia Invernale" w Kołobrzegu

11 grudnia 2016 roku o godz. 18.00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu odbędzie się Koncert Świąteczny „Una Storia Invernale” w wykonaniu Baltic Neopolis Quartet oraz Katji Markowić

Baltic Neopolis Quartet powstał w 2008 roku z inicjatywy muzyków -solistów szczecińskiej Baltic Neopolis Orchestra - absolwentów wyższych uczelni muzycznych w Londynie, Wrocławiu i Szczecinie. Pasją muzyków jest przede wszystkim klasyczny repertuar XX i XXI wieku. Kwartet nie stroni od eksperymentów w przestrzeniach muzealnych, studiach radiowych, kościołach, budynkach przemysłowych i plenerach. Ich repertuar cechuje odwaga, świeżość i pomysłowość w aranżowaniu wykonań najbardziej uznanych kompozytorów muzyki klasycznej i wykonawców muzyki rozrywkowej. W programie będzie można wysłuchać pięknych kompozycji wokalnych w wykonaniu chorwackiej mezzosopranistki Katji Markotić. Dzięki udziałowi Katji Markotić, która przykłada wiele uwagi do rozpowszechniania dzieł wokalnych dziedzictwa chorwackiego w sali widowiskowej RCK zabrzmią również pieśni z cyklu „Pjesme moje majke” Josipa Slavenskiego.
Organizatorzy na koncert zapraszają kołobrzeżan oraz turystów przebywających w tym czasie nad morzem w Kołobrzegu i okolicy. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie RCK.

Koncert Świąteczny "Una Storia Invernale"

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.