Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: "Kolędy przy kominie" nad morzem w Kołobrzegu

27 grudnia 2016 r. o godz. 19.00 w pierwszy poświąteczny dzień w kołobrzeskiej Bazylice zabrzmią „Kolędy przy kominie” w wykonaniu zespołu Pectus

Kolędy pochodzą z wydanego niedawno (pod koniec listopada br.) świątecznego albumu grupy Pectus. Jest on o tyle wyjątkowy, że nagrano go w miejscu niecodziennym i pełnym pięknych rodzinnych emocji - w starym domu braci Szczepaników w Bogoniowicach w woj. małopolskim. To tam dorastał Tomek, Marek, Mateusz i Maciek. Tam  pojawiły się pierwsze marzenia o wspólnym zespole. Po wielu latach bracia Szczepanikowie ten stary dom postanowili odnowić, dali mu nowe życie i utworzyli w nim rodzinne studio nagrań. Zaprosili tu przyjaciół i przy ich współudziale stworzyli piękną płytę z kolędami i pastorałkami. Znalazły się na niej zarówno tradycyjne polskie kolędy, proste, a zarazem magiczne, tak jak  magiczne są Święta Bożego Narodzenia, jak i nowe kompozycje Tomasza Szczepanika, przepiękna pastorałka Seweryna Krajewskiego ”Dzień jeden w roku” i inne melodie świąteczne. Nie zabraknie ich podczas koncertu w Kołobrzegu.
Organizatorzy do wysłuchania pięknych kolęd i pastorałek zapraszają kołobrzeżan oraz turystów wypoczywających nad morzem w Kołobrzegu.

"Kolędy przy kominie"

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.