Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Spektakl musicalowy "Kraina lodu" nad morzem w Kołobrzegu

25 kwietnia 2017 r. o godz. 17:00 i 19:00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu zostanie wystawiona musicalowa wersja przeboju kinowego Walta Disneya „Kraina lodu”

Widzowie będą śledzić losy Anny wyruszającej na wielką wyprawę, by odnaleźć siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. Podobnie jak na ekranie w poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.  Historia opowiedziana muzyką, piosenkami, z udziałem młodych wykonawców Zespołu Wokalnego „Majol” działającego w Klubie Wojskowym 8 Batalionu Remontowego w Kołobrzegu. 
Organizatorzy na spektakl musicalowy zapraszają kołobrzeżan oraz turystów przebywających na wczasach nad morzem w Kołobrzegu,  Grzybowie i Ustroniu Morskim. Bilety w cenie: 15 zł do nabycia w kasie RCK 

Spektakl musicalowy "Kraina lodu"

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.