Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Puchar świata w siłowaniu na ręce nad morzem w Rumii

W dniach 19 -20 listopada 2016 r. w sali MOSIR w Rumii odbędzie się Puchar Świata Zawodowców w Siłowaniu na Ręce - Złoty Tur Word Cup 2016

Na tej samej scenie w dniach 21-22 listopada do rywalizacji przystąpią siłacze niepełnosprawni. Puchar Świata Zawodowców Złoty Tur to najbardziej rozpoznawalna i najbardziej prestiżowa na świecie impreza w siłowaniu na ręce. Polska jest najlepszym organizatorem zawodów armwrestlingu na świecie. Uczą się od nas tak zasłużone dla tego sportu kraje, jak USA, Rosja, Kazachstan, Ukraina, Kanada, czy Brazylia. Na specjalne zaproszenie organizatorów w zawodach Złoty Tur World Cup Rumia 2016 weźmie udział prawie 200 najsilniejszych zawodników z ponad 25 krajów i 6 kontynentów, w tym około 30 reprezentantów Polski.  Wielkie emocje czekają  w kategorii Open, w której startują najlepsi zawodnicy ze wszystkich kategorii wagowych. Tutaj od kilku sezonów niepokonany jest legendarny Ukrainiec Andrey Pushkar, który w ubiegłym roku wygrał bezapelacyjnie na obie ręce zarówno w kategorii powyżej 95 kg, jak i w kategorii Open. Po zakończeniu rywalizacji zawodowców ręce na stole skrzyżują niepełnosprawni zawodnicy z całego świata. W rywalizacji osób niepełnosprawnych zobaczymy ponad 100 zawodników i zawodniczek z 5 kontynentów.
Organizatorzy do kibicowania zawodnikom zapraszają mieszkańców Trójmiasta oraz turystów przebywających na jesiennych wczasach nad morzem  w Pucku, Władysławowie i Jastarni. Na te zawody warto przyjść i dopingować , bo będzie to pokaz niesamowitego hartu ducha, pokonywania barier i dowód na to , że niesamowite nie istnieje.
Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Puchar świata w siłowaniu na ręce

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.