Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Zlot amerykańskich samochodów nad morzem w Łebie

W drugi weekend sierpnia w Łebie odbędzie się American Dream Car Show i pierwsza edycja zlotu starych Volkswagenów

Imprezy, które w nadmorskiej miejscowości będą organizowane w dniach 11-14 sierpnia to propozycja dla osób, które kochają amerykańską motoryzację, zabytkowe samochody oraz klimatyczne stare Volkswageny. Bazą imprezy będzie teren campingowy przy ulicy Turystycznej.W tym roku teren zlotu będzie podzielony na dwie strefy – dla samochodów amerykańskich oraz dla starych Volkswagenów. W ramach zlotu  wystąpi kilkanaście świetnych kapel rockowych  a wisienką na zlotowym torcie będzie parada ulicami Łeby, aby turyści, którzy nie dotarli na zlot również mogli nacieszyć oczy widokiem pięknych samochodów. Parada odbędzie się 13 sierpnia o godzinie 17.
 Niemałą atrakcją będzie również przyjazd amerykańskiego konwoju, który rusza z Wrocławia, zahacza o m.in. Milicz, Wrześnię, Żnin, Kościerzynę, aby w końcu 12 sierpnia około godziny 18 dotrzeć do Łeby. Konwój na całej swojej trasie będzie się powiększał, a prowadzić go będą przepiękne amerykańskie ciężarówki.

Miłośników starych samochodów oraz turystów przebywających na wczasach nad morzem w Łebie i okolicy zachęcamy do  obejrzenia wspaniałych zabytkowych samochodów, które w tak dużej ilości będą tylko na zlocie w Łebie.

Zlot amerykańskich samochodów nad morzem w Łebie

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.