Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Wystawa "samochodów z duszą" na Kaszubach w Kartuzach

15 października 2016r w Kartuzach odbędzie się "Classówka nocą" - wystawa pojazdów klasycznych i zabytkowych"

Wydarzenie to jest adresowane do wszystkich miłośników oraz właścicieli czterech jak i dwóch kółek. Jak sama nazwa wskazuje główna część wystawy będzie miała miejsce w godzinach późno popołudniowych (od. Godz. 16.00) tak aby każdy odwiedzający mógł przy blasku księżyca i gwiazd oraz dodatkowego oświetlenia podziwiać wyjątkowe klasyczne jak i zabytkowe pojazdy.

Na kartuskim Rynku będzie można zobaczyć takie „rodzynki” jak Citroen 2CV (1981 r.), Ford Taunus Coupe (1975 r.), Lancia Beta Montecarlo (1975) czy Mini Vagon (1969r). Ponadto na wystawie, podobnie jak w wiosennej edycji zagoszczą nowoczesne odpowiedniki klasycznych pojazdów. W godzinach wieczornych ok. godz. 20.00 na mobilnej scenie na Kartuskim Rynku wystąpi zespół muzyczny „Retro Swing Project”, który w klasycznych aranżacjach gra nowoczesne utwory muzyczne. W czasie trwania wystawy odbędą się również liczne konkursy, w których do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody. Dodatkowo przed oficjalnym rozpoczęciem wystawy zaplanowany jest Rajd Turystyczno – Krajoznawczy po Kaszubach z zadaniami, w których udział mogą wziąć zarówno samochody klasyczne jak i nowoczesne. Przewidywana długość trasy, to ok. 80 km, a koszt udziału wynosi 25 zł od samochodu.

Organizatorzy do wzięcia udziału w wystawie zapraszają właścicieli zabytkowych samochodów a mieszkańców Kaszub i turystów wypoczywających nad kaszubskimi jeziorami do przybycia na Rynek w Kartuzach i podziwiania samochodów " z duszą".

Wystawa "samochodów z duszą"

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.