Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Zjazd akordeonistów w Kościerzynie

W sobotę 5 listopada 2016 r. o godz. 10.00 w Muzeum Akordeonu w Kościerzynie odbędzie się I Kościerski Zjazd Akordeonistów

 Impreza organizowana jest z okazji rocznicy powstania Muzeum Akordeonu. Podczas Zjazdu odbędą się warsztaty akordeonowe, przeznaczone dla akordeonistów-amatorów, członków kapel i zespołów muzycznych. Na warsztaty może zgłosić się każdy, kto gra na akordeonie, harmonii, bandoneonie itp. Zwieńczeniem wysiłków uczestników warsztatów będzie wspólny koncert.
Warsztaty poprowadzi Paweł A. Nowak – inicjator powstania Muzeum Akordeonu w Kościerzynie, akordeonista, pedagog, kompozytor i kolekcjoner. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, laureat wielu nagród na krajowych i międzynarodowych konkursach akordeonowych.
Podczas warsztatów (10.00-18.00) Muzeum Akordeonu będzie otwarte dla zwiedzających oraz wszystkich, którzy chcą posłuchać zmagań uczestników warsztatów. Wstęp bezpłatny.
Program:
10.00 – 16.30 – warsztaty (w tym przerwa na poczęstunek)
16.30 – 17.30 – zwiedzanie Muzeum Akordeonu z Pawłem A. Nowakiem
19.00 – koncert z udziałem uczestników warsztatów w Bazuny Hotel & SPA
Zgłoszenia przyjmowane są do 30 października 2016 r. telefonicznie (58 680 04 88) lub mailowo (j.bogdan@koscierzyna.gda.pl),

Zjazd akordeonistów w Kościerzynie

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.