Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Koncert mikołajkowy Majki Jeżowskiej nad morzem w Łebie

1 grudnia 2016 r. o godz. 11.00 w Hali Sportowej przy ul. Tysiąclecia w Łebie odbędzie się "Koncert mikołajkowy" w którym wystąpi Majka Jeżowska - polska piosenkarka, kompozytorka, reżyser

W 1979 na Festiwalu w Opolu uczestniczyła w konkursie premier, na którym otrzymała wyróżnienie za interesującą interpretację wykonywanych piosenek za „Nutka w nutkę”. Po tym sukcesie wydała swoją pierwszą płytę autorską Jadę w świat, na której znalazły się jej przeboje „Od rana mam dobry humor”, tytułowa „Jadę w świat” oraz „Najpiękniejsza w klasie”. Na Festiwalu w Opolu w 1980 uczestniczyła w konkursie premier, na którym otrzymała III nagrodę za piosenkę „Reggae o pierwszych wynalazcach”.
Jej druga płyta autorska Wibracje ukazała się w 1987. W latach 90. XX w. kilka razy prowadziła własny show na Pikniku Country w Mrągowie. Wykonywała piosenki skomponowane przez Krzesimira Dębskiego w filmach Juliusza Machulskiego Kingsajz i Deja vu. Jej piosenka „Kolor serca” promowała w 1993 akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Równolegle ze swoją główną twórczością pop, Maria Jeżowska zajmuje się komponowaniem i wykonywaniem piosenek skierowanych do dzieci.
Organizatorzy na koncert zapraszają mieszkańców ziemi lęborskiej oraz turystów przebywających na jesiennych wczasach nad morzem w Łebie i okolicy.

Koncert mikołajkowy Majki Jeżowskiej

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.