Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Projekt Plaża TVN w Mielnie

W tym roku już po raz piąty ekipa stacji TVN odwiedza nadmorskie miejscowości, pokazując w swoim programie, jak piękne i urokliwe potrafi być polskie wybrzeże. W tym roku popularna telewizja odwiedziła już Świnoujście, Szczecinek, Kołobrzeg, czy Ustkę.

W najbliższy weekend widzowie zobaczą relacje z Mielna. Jakie atrakcje przygotowano dla gości?

Podczas wizyt w nadmorskich kurortach TVN rozstawia specjalne miasteczko z szyldem „Projekt Plaża”, aby każdy mieszkaniec danego miasta oraz turyści bez problemu trafili na miejsce. Popularna stacja telewizyjna od lat stara się, aby „Projekt Plaża” była akcją, która przyciąga ludzi w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach, pasjach i gustach muzycznych. Najważniejsza dla organizatorów jest dobra zabawa oraz zadowolenie i uśmiech jej uczestników. Za każdym razem, w ramach tych spotkań, na plaży spotkać można znanych aktorów, dziennikarzy i celebrytów, którzy chętnie włączają się w promocję polskiego morza oraz podczas zabaw i imprez spędzają czas ze swoimi fanami. Nie brakuje podczas zabawy akcentów muzycznych oraz imprez przy dźwiękach muzyki klubowej do białego rana.

Telewizyjna ekipa przygotowała dla swoich gości mnóstwo atrakcji. Sporo wydarzy się w ramach sportowych zajęć i konkurencji. Przygotowane zostaną takie gry, jak spike ball, water pipe, strzelnica, boule, a także quick touch. Przyjemnej ochłody będzie można zażyć korzystając ze strefy „Giga Prysznic Original Source”. Na plaży znajdzie się także ścianka wspinaczkowa.

Wraz z TVN-owskim „Projektem Plaża” podróżują również finaliści programu muzycznego „X Factor”. Do tej pory wystąpił już Filip Mettler oraz Grzegorz Hyży. Podczas koncertu w Mielnie zaprezentuje się Klaudia Gawron, która zaśpiewa 10 sierpnia. Siedemnastego sierpnia w Augustowie wystąpi Wojciech Ezzat. Ponadto popularni tancerze z programów takich, jak „Taniec z gwiazdami”, czy „You can dance” poprowadzą warsztaty i plenerowe kursy tańca. W Mielnie będzie można spędzić przyjemne chwile leżąc na hamaku, grając w siatkówkę plażową lub piłkarzyki. Będzie też możliwość wypożyczenia kajaku oraz skimboardu.

Podczas imprezy obecna jest też firma T-Mobile, która promuje akcję „Pomoc Mierzona Kilometrami”. Poprzez aktywność fizyczną zbierane są pieniądze na pomoc dzieciom niepełnosprawnym ruchowo. W strefie sportowej każdy będzie mógł w konkurencjach z wykorzystaniem bieżni lub rowerków spinningowych. Instruktorzy postarają się też wyjaśnić, jak żyć zdrowo i aktywnie.

Firma iRobot przygotuje konkursy, które pozwolą na zdobycie nagrody w postaci sprzętu tej marki. PlayStation natomiast zaprezentuje model demo-car, który posiada wbudowaną konsolę PlayStation3 i największy wbudowany telewizor 3D. Podczas wieczornych imprez o dobrą zabawę zatroszczy się konsoler ruchu PlayStation Move. Będzie można również wypróbować wszystkie nowości w zakresie gier, które oferuje PlayStation.

Warto przypomnieć, iż wstęp do miasteczka „Projekt Plaża” jest całkowicie bezpłatny. Impreza odbywa się od godziny 9 do 17 oraz od 20 do 2 w nocy. Impreza w Mielnie potrwa do niedzieli, 11 sierpnia.

Wszystkie relacje z nadbałtyckich podróży TVN prezentowane będą w programach „Dzień Dobry TVN” oraz „Co Za Tydzień”. Kto zatem chce wziąć udział w tym telewizyjnym projekcie, nie powinien zastanawiać się ani minuty dłużej. Organizatorem imprezy jest stacja TVN. Partnerami akcji firma Original Source, T-Mobile, iRobot oraz PlayStation.

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.