Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Wielka Gala Opery i Operetki

11 stycznia o godz. 18-tej w nowej hali widowiskowo - sportowej w Koszalinie (Śniadeckich) odbędzię się Noworoczna Wielka Gala Opery i Operetki.

To gratka dla miłośników muzyki poważnej, melomanów i koneserów opery. Dlatego osoby spędzające urlop nad morzem w okolicach Koszalina mają wyjątkową okazję aby wziąć udział w Noworocznej Gali.

Na scenie wystąpią najlepsi polscy soliści operowi:
Magdalena Idzik - mezzosopran,, Edyta Piasecka - sopran, Adam Zaremba - baryton, Adam Sobierajski - tenor.

Akompaniować im będą muzycy z Filharmonii Bydgoskiej pod dyrekcją Marka Czekały.

Galę poprowadzi wspaniały znawca tematu Pan Andrzej Zborowski.
Andrzej Zborowski to wieloletni konferansjer muzyczny, bardzo doświadczony popularyzator muzyki klasycznej, wielki miłośnik opery, kiedyś solista. Człowiek o wielkiej erudycji. Stara się promować muzykę poważną zarówno wśród dorosłych jak i dzieci. Dzięki swojej ogromnej wiedzy potrafi zainteresować zarówno wytrawnych melomanów, jak i całkowitych laików

W programie koncertu zaprezentowane tak popularne utwory jak: ,,Libiamo" i ,,La donna e mobile" ,,Gdybym był bogaczem", ,,Usta milczą", ,,Brunetki, blondynki", Aria Torreadora z ,,Carmen" czy Walc Julii z ,,Romea i Julii". Ponadto "Walc Śniegowy" (K. Tarnowski), "Parigi o cara" ("Traviata"), "Tik Tak" (J. Strauss), Kuplety Barinkaya ("Baron Cygański"), "Granada" (A. Lara).
Podczas koncertu aby ułatwić odbiór słuchaczom zostaną zamontowane dwa telebimy dużych rozmiarów, dzięki czemu artystów będzie doskonale słychać i widać.

Bilety w cenie 30 do 70 zł są do nabycia w kasie hali widowiskowej. tel. 94 343 61 43) oraz na bilety.hala.koszalin.pl

Gala operetki nad morzem

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.