Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Przystanek „Sembella Roadshow” nad morzem

W najblizszy weekend (15-16 VIII) w Rewalu organizatorzy Sembella Roadshow będą odpowiadali na pytanie: Czym jest zdrowy sen? Jak spać, by budzić się wyspanym?

Czy i jak ważny jest odpowiedni wybór materaca?

Na te pytania, już w najbliższy weekend, na plaży w Rewalu będą odpowiadać eksperci marki Sembella. A do tego zajęcia jogi, Tai Chi, relaksacyjne masaże i wiele innych atrakcji.

Przez całe wakacje na wybrzeżu pojawiają się relaksacyjne strefy Sembella, w których plażowicze mogą odpocząć, schłodzić się, uciec od zgiełku i upału. Koniec z niewygodnym leżeniem na ręczniku. Pod namiotami Sembella można bowiem wypocząć na łóżkach kontynentalnych, a także przetestować i wybrać najlepszy dla siebie materac. A jest w czym wybierać, oferta marki jest naprawdę szeroka.

Kolejny przystanek w ramach wakacyjnego „Sembella Roadshow” to jednak przede wszystkim edukacja i możliwość poznania szerokiej oferty materacy marki Sembella. Profesjonalni doradcy, także i w najbliższy weekend 15 - 16 sierpnia w Rewalu podpowiedzą jak wybrać materac najlepszy dla swoich potrzeb. Podjęliśmy wyzwanie uświadomienia społeczeństwa o tym, jak ważny jest zdrowy i komfortowy sen – mówi Kinga Królikowska Marketing Manager firmy Recticel. – Zajmuje on 1/3 naszego życia. Podczas snu organizm odpręża się, mięśnie rozluźniają, umysł i układ nerwowy wypoczywają. Materac to nie tylko mebel, element zagospodarowania przestrzeni naszego domu, ale również miejsce służące naszej regeneracji oraz – o czym wiele osób zapomina – pielęgnacji kręgosłupa i układu krwionośnego – dodaje.

Organizatorzy zadbali o relaks plażowiczów. Będzie można oddać się w ręce masażystów, wziąć udział w zajęciach jogi i Tai Chi. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Na maluchy czekają zajęcia plastyczne, malowanie twarzy, zabawy w piasku, konkursy, nagrody i wiele innych. Hostessy częstować będą wszystkich wodą i owocami – będzie zdrowo pod każdym względem.

Przystanek „Sembella Roadshow” nad morzem

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.