Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Weekend w Rowach

Na najbliższy weekend szykuje sie w Rowach wiele ciekawych atrakcji dla turystów, którzy przyjechali tutaj na wczasy nad morzem.

Już w piątek 10 lipca w "Tawernie za kanałem", w tzw Małych Rowach odbędą sie Wybory Miss Algidy 2015.
Tego dnia Goście z Rowów będą mogli również pojechać do Ustki na Festiwal Sztucznych Ogni 

11 lipca na plaży w Rowach odbędą się Mistrzostwa Budwniczych "Zamki na piasku" Impreza odbywa się w wielu nadmorskich miejscowościach od Międzywodzia aż po Hel.Zarówno mieszkańcy Rowów jak i turyści przebywający na wakacjach nad morzem będą mogli zbudowac swój zamek, odbędzie się też konkurs na najwiekszą budowlę z piasku. W ubiegłym roku w Dźwirzynie powstała budowla mierząca 285 cm

Również w sobotę 11 lipca w "Tawernie za kanałem" odbedą się też występy laureatów "Tygodnia Karaoke z EB" i "Zabawy na Żywca"

W niedzielę zaś 12 lipca w tej samej tawernie na Zabawę z Karaoke zapraszają Piraci Bałtyku
W Rowach będzie można również w niedzielę zobaczyć przedstawienie Grzegorza Kordka typu One Man Show zatytuowane "Psychoterapia pod żaglami". Jest to seans wyłącznie dla kobiet w którym artysta opowiada w ciekawy lekki i przyjemny sposób o mężczyznach i odpowiada na trudne pytania dotyczące mężczyzn, aby jak mówi kobiety był zadowolone, szczęśliwe i uśmiechnięte.

Zamki z piasku

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.