Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Na sopockiej plaży stanie lodowy bar.

   

13 sierpnia o godz. 11.00 na sopockiej plaży koło Grand Hotelu wystartuje austriacka strefa odpoczynku. Na turystów opalających się nad Bałtykiem będą czekały atrakcje - leżaki, muzyka i przede wszystkim bar w całości wykonany z lodu. Przy lodowych stolikach, w lodowych szklankach, serwowana będzie austriacka woda mineralna.

W ten sposób organizator imprezy - austria.info - chce zachęcić Polaków do zimowych wyjazdów na narty. Dzień pod hasłem Słońce, narty i śnieg = Austria ma się rozpocząć od dużej niespodzianki. Organizatorzy nie zdradzają wprawdzie szczegółów, ale od rana radzą wypatrywać wśród sopockich wydm najprawdziwszych narciarzy. - Celem imprezy nie jest promocja oferty któregoś z biur podróży, chodzi tu o promocję idei - jeśli na narty, to tylko do Austrii - mówi Franca Kobenter, szefowa austriackiego biura informacji turystycznej austria.info.

 

Wszyscy, którzy w najbliższą sobotę (13 sierpnia) zdecydują się odwiedzić austriacką strefę wypoczynku dowiedzą się, gdzie najlepiej wybrać się na zimową wyprawę, które regiony przygotowały ofertę dla początkujących narciarzy, a które nastawione są na zawodowców.

 

Organizatorzy przygotowali również konkurs. Wszyscy, którzy odwiedzą austriacką strefę wypoczynku w Sopocie będą mieli szansę wygrać tygodniowy pobyt w luksusowym ośrodku narciarskim w Bad Gastein.

Zobacz pozostałe Wydarzenia

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.