Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

Pokaż stronę obiektu
Główne

Hotel SPA Srebrny Dzwon

82-340 Tolkmicko
Kadyny 31
Tel.:55 231-34-34
GSM:600 813 762
FAX:55 231-34-36
Napisz wiadomość
www.srebrnydzwon.pl

Hotel SPA Srebrny Dzwon

82-340 Tolkmicko
ul. Kadyny 31
Tel.:55 231-34-34

GSM:600 813 762
FAX:55 231-34-36
     


Wielkimi krokami zbliża się sezon urlopowy. W naszym kraju jest wiele miejsc, które urzekają swoim pięknem i naturalnością. Jedną z takich prawdziwych pereł jest Wysoczyzna Elbląska – malownicza kraina leżąca nad Zalewem Wiślanym. Jej prawdziwym skarbem są bogate formy terenowe, wąwozy, jary, malownicze strumienie, mokradła oraz śródleśne jeziorka.     


W sercu Wysoczyzny nad samym Zalewem Wiślanym leży wieś Kadyny. Jej historia jest odległa, a każdy z jej właścicieli pozostawił po sobie ślad. Prawdziwy rozkwit wieś zawdzięcza cesarzowi Niemiec Wilhelmowi II, który zbudował w niej swoją letnią rezydencję. Do dziś można podziwiać przepiękny styl zakonny, w którym powstała większość zabudowań.     


Cesarz nakazał również budowę szkoły, w której obecnie mieści się Hotel Spa Srebrny Dzwon (lwww.srebrnydzwon.pl). Stylowe wnętrza hotelu, restauracja serwująca regionalne i staropolskie dania, przepiękny ogród, to wszystko sprawia, że goście mogą poczuć komfort z natury. Hotel zaprasza również do renomowanego centrum spa & wellness www.spakadyny.pl), które zostało uhonorowane przez magazyn Eden SPA tytułem „Najpiękniejszego polskiego SPA 2011”, a w kwietniu 2013 roku uzyskało tytuł „Najlepszego spa dla mężczyzn” w plebiscycie magazynu „Imperium SPA”. Goście mogą korzystać ze strefy mokrej: basenu z hydromasażami, jacuzzi i saun. Dodatkowo mogą korzystać z szerokiej gamy zabiegów, w tym orientalnych masaży wykonywanych przez masażystkę z wyspy Bali. 


Nieopodal znajduje się hotelowa plaża „Srebrna Riwiera” ( www.srebrnariwiera.pl), gdzie można opalać się, korzystać ze sprzętu wodnego oraz zjeść smaczne dania z ryb. Zalew Wiślany jest płytki. Stwarza to bezpieczne warunki dla dzieci do zabaw w wodzie, a dla starszych do nauki sportów wodnych. Przez całe wakacje na plaży stacjonuje szkoła windsurfingu i kitesurfingu.

Ofertę wypoczynku w hotelu wypełnia bogaty program pobytowy. Turnieje, zajęcia zorganizowane, pokazy kowalstwa, rodzinne pikniki, przejażdżki bryczką, wycieczki – to tylko niektóre propozycje przygotowane z myślą o gościach. Wszystko to idealnie wypełnia misję: Hotel Spa Srebrny Dzwon – komfort z natury.

Pełną ofertę hotelu można znaleźć na stronie www.SrebrnyDzwon.pl, na funpage’u www.facebook.com/kadyny lub poznać za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@srebrnydzwon.plPokoje i CenyObsługujemy w językach : polskim angielskim niemieckim

Obiekt jest dostępny : przez cały rok


Odległość od :

Plaży
Centrum
Sklepu


- 500 metrów
- 100 metrów
- 100 metrów


Dane Tele-adresowe:

Nazwa obiektu : " Hotel SPA Srebrny Dzwon "
Typ obiektu : Hotele
Ulica, nr budynku : Kadyny 31
Miejscowość : Tolkmicko
Kod Pocztowy : 82-340
Województwo : Pomorskie
Telefon stacjonarny : 55 231-34-34
Telefon komórkowy : 600 813 762
Fax : 55 231-34-36
Strona internetowa : www.srebrnydzwon.pl
E-mail : Napisz wiadomość


Zobacz na mapie


powiększ mapkę
Kontaktując się w sprawie rezerwacji noclegu,
powołaj się na serwis nadbaltykiem.pl

Formularz rezerwacji:

Jeżeli chcą Państwo zarezerować pokój w Hotel SPA Srebrny Dzwon prosimy o skorzystanie z poniższego formularza lub kontakt telefoniczny.
Po wypełnieniu przez Państwa poniższego formularza pracownik obiektu skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

Bywa ,że właściciel obiektu ma utrudniony dostęp do Internetu dlatego w przypadku braku potwierdzenia rezerwacji w przeciągu 24 godzin, prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny z właścicielem !
Imię *
Nazwisko *
Nr Telefonu *
Adres e-mail
Rezerwacja od
Rezerwacja do
Pokój
Ilość pokoi
Komentarz
Weryfikacja *
You must enable javascript to see captcha here!

* pola obowiązkowe