Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Wystawa Giuseppe Santagata w Ustce

   

W dniach 9 do 15 kwietnia 2015r w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce  odbędzie się wernisaż zdjęć Giuseppe  Santagata. . Studiował on fotografię w Szkole Sztuki i Projektowania w Hiszpanii i uzyskał międzynarodowy dyplom Szkoły Fotografii i Obrazowania w Madrycie w zakresie fotografii konceptualnej ii artystycznej.  Wystawa przedstawia najnowszy projekt  " Wejście w cień".
Jest to projekt fotograficzny , w którym artysta skupia się na dwóch pozornie różnych i sprzecznych fazach rzeczywistości : końcu i początku dorosłego życia. Zestawiając ludzi  wiekowych z dorastającymi , zwraca uwagę na cierpienie i niepewność z jakim te dwie grupy borykają się  w różnych częściach świata .  Z jednej strony starsi analizują subtelne granice między życiem a śmiercią równocześnie akceptując koniec pewnego cyklu. Z drugiej strony , młodzi ludzie zmagający się ze swoimi pragnieniami odniesienia sukcesu  w rzeczywistości zdominowanej przez  brak  zabezpieczenia finansowego  czy ryzyko utraty pracy, czują się bezsilni wobec  niejasnej przyszłości.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Ustki oraz turystów przebywających nad morzem w okolicach Ustki , Rowów , Poddąbia i Jarosławca do obejrzenia wystawy . Wstęp wolny.     

Zobacz pozostałe Wydarzenia

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty

Zobacz wszystkie oferty - Wczasy »
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.