Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Koncert Skowyt i Metka w Słupsku

W piątek 17 marca 2017 r. o godz. 18.00 w  Motor Rock Pub w Słupsku odbędzie się koncert Skowyt Metka

Skowyt to zespół jakiego dawno nie było na Polskiej scenie gitarowej. Zespół wyraźny, inteligentny i świadomy tego, co robi. Przywracający wiarę w siłę muzyki gitarowej i bezkompromisowej artystycznej postawy. Wyrastający ze sceny punk rockowej, ale jednocześnie wychodzący daleko poza nią. Znakiem rozpoznawczym Skowytu są dzikie, spontaniczne koncerty i bliski kontakt z publiką. Skowyt reprezentuje nową falę polskiego rocka. Tę, która brzydzi się telewizyjnymi programami dla „talentów” i śpiewaniem o niczym. Zespołowi bliżej jest treściowo do hip-hopowych nawijaczy niż zblazowanych rockmenów. Takie są właśnie teksty i wokal Ługiego – to pełne pasji opowieści o ludziach i uczuciach. Od czasu „potęg” polskiego zaangażowanego rocka (Kult, Pidżama Porno, Lao Che, Dezerter) nie pojawił się w Polsce równie mocny głos i zdecydowany przekaz.
Metka- warszawska kapela założona na przełomie 2011 i 2012 roku z inicjatywy Krzyśka "Kowala" Kowalczyka. Zespół tworzy muzykę składającą się zarówno z wesołych i skocznych rytmów ska jak również niepokornych punkowych akordów oraz ciężkich rockowych riffów. Teksty, w często zabawny sposób, opisują otaczającą nas rzeczywistość.
MetKa to grupa typowo koncertowa, znakomicie sprawdzająca się na scenach klubowych, jak również na dużych scenach (Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie 2012, Woodstock Ukraina 2013, Święto ulicy Mariackiej w Katowicach 2013, EuroMajdan - Kijów 2013, Przystanek Woodstock 2013, 2014). Koncerty zespołu charakteryzują się niesamowitą energią i znakomitym kontaktem z publicznością.
Organizatorzy na koncert zapraszają słupszczan oraz turystów przebywających  na wczasach nad morzem w Ustce i okolicy.

Koncert Skowyt i Metka w Słupsku

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.