Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Koncert Trzech Króli nad morzem

18 marca 2017 r. o godz. 20.00 w Hali Gryfia w Słupsku odbędzie się koncert promujący nową płytę trzech artystów Popek, Sobota, Matheo

Będzie to dokładnie na 6 dni przed pojawieniem się płyty na pólkach sklepowych.  wszyscy ,którzy pojawią się na tym koncercie będą mogli usłyszeć wszystkie piosenki zanim trafią do oficjalnej sprzedaży.
"Trzech Króli" to materiał pełen nowoczesnego rapu, który odbija się od współczesnych trendów. Matheo, odpowiedzialny za muzykę, konsekwentnie realizuje swój odrębny lot, pokazując ,że mainsteremowy rap nie musi brzmieć za każdym razem tak samo. Tak jak oryginalne i niepodrabialne na polskiej scenie jest muzyka Matheo, tak ciężko przywołać kogoś , kto mógłby zastąpić Popka i Sobotę. Raperzy współpracujący wcześniej ze szczecińskim producentem przy swoich solowych projektach przeżywają  swoja drugą młodość.  Projekt tria toteż garść przemyśleń od dojrzałych artystów, którzy znaleźli się w środku muzycznego biznesu.
Organizatorzy na koncert zapraszają słupszczan oraz turystów przebywających na zimowych wczasach nad morzem w Ustce i okolicy.

Koncert Trzech Króli nad morzem

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.