Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Koncert Katarzyny Groniec

W piątek 23 marca 2017 r. o godz. 20.00 w Lęborskim Centrum Kultury "Fregata" Katarzyna Groniec zaśpiewa piosenki Agnieszki Osieckiej

Katarzyna Groniec to znakomita artystka, wielokrotnie nagradzana i kochana przez publiczność za wdzięk, ironię, liryzm, pazur sceniczny, ale przede wszystkim za wybitne umiejętności interpretacyjne. Laureatka m. in. głównej nagrody Festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu (1988) oraz Grand Prix i Nagrody Dziennikarzy na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (1997). W kwietniu 2008 r. Katarzyna Groniec otrzymała „Dyplom Mistrzostwa im Aleksandra Bardiniego” za wybitne osiągnięcia artystyczne w dziedzinie piosenki aktorskiej.
Katarzyna Groniec nie jest pierwsza artystką, która sięga po twórczość Agnieszki Osieckiej. Zna te piosenki z ich pierwszej prezentacji ,głownie z lat 70 i jak mówi artystka., będzie chciała wykonać te piosenki tak aby nabrały one nowego charakteru.
Organizatorzy na koncert zapraszają mieszkańców ziemi lęborskiej oraz turystów przebywających na wczasach nad morzem w Łebie i okolicy.

Koncert Katarzyny Groniec

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.