Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Koncert Czesława Mozila nad morzem w Kobylnicy

W niedzielę 26 marca 2017 r. o godz. 17.00 w Gminnym Centrum Kultury w Kobylnicy wystąpi Czesław Mozil - fenomen muzyczny, który z braku talentu wokalnego potrafił zrobić swój atut

Koncert w Kobylnicy będzie elementem ogólnopolskiej trasy, w ramach której zespół Czesław Śpiewa będzie promować swoją najnowszą płytę „Księga Emigrantów. Tom II”. Premiera krążka odbędzie się 3 marca więc, Kobylnica będzie jednym z pierwszych miejsc, w którym usłyszymy na żywo najnowszą twórczość muzyków. Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa, to charyzmatyczny lider, któremu towarzyszą absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory. Ich muzyka jest wypadkową żartów i anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z poprzednich krążków zespołu oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value. Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny.
Na koncercie pojawią się premierowe piosenki z tekstami Michała Zabłockiego oraz przeboje z poprzednich krążków zespołu. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy stand-up z muzycznym rozmachem multiinstrumentalnego koncertu.
Organizatorzy na koncert zapraszają mieszkańców ziemi słupskiej oraz turystów przebywających na zimowych wczasach nad morzem w Ustce.

Koncert Czesława Mozila

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.