Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness

26 marca 2017 roku o godzinie 11:00 w Sali Widowiskowej Bytowskiego Centrum Kultury, przy ulicy Wojska Polskiego 12 odbędą się VIII Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness Kobiet i Mężczyzn

W zawodach mogą uczestniczyć zawodniczki i zawodnicy zrzeszeni w organizacjach sportowych będących członkami PZKFiTS. Zawodnicy dotychczas niezrzeszeni mogą to zrobić poprzez przystąpienie do najbliższego klubu należącego do PZKFiTS. Wpisowe wynosi 70 zł, opłacane jest podczas weryfikacji, w dniu zawodów. Dodatkowo każdy startujący powinien posiadać ważny dokument tożsamości, aktualne badania lekarskie, aktualną i opłaconą licencję PZKFiTS, regulaminowy stój sportowy. Podczas zawodów oceniany jest wygląd zawodników (jakość umięśnienia separacja mięśni, symetria i proporcje poszczególnych partii). prezentacja mięśni odbywa się według określonego schematu pozowania. 
Organizatorzy do wzięcia udziału w zawodach zapraszają wszystkich trenujących kulturystykę a bytowian i  turystów wypoczywających na Kaszubach do kibicowania zawodnikom.

Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.